5 BOUBOULINAS STREET

185 35 PIRAEUS – GREECE

TEL: +30 210 422 56 16 FAX: +30 210 413 1416

Email: meniko@meniko-shipping.com

Contacts

Ms. Eleni Savvidou

Managing Director

eleni@meniko-shipping.com

Ms. Marina Raftopoulou

Office manager

marina@meniko-shipping.com

Ms. Katerina Grysbolaki

Exports Coordinator

katerina@meniko-shipping.com

Ms. Nancy Komninou

Customer service

nancy@meniko-shipping.com

Mr. Giorgos Tassopoulos

Imports Coordinator

giorgos@meniko-shipping.com

Mr. Giorgos Chatzakos

Exports Coordinator

gchatzakos@meniko-shipping.com 

   Aspropyrgos – Attiki Warehouse

ATHENS STAR LOGISTICS

ΟΔΟΣ ΝΩΕ – ΘΕΣΗ ΔΥΟ ΠΕΥΚΑ
19300 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

>>Click for Directions

ΤΗΛ.: 0030 210 5584121, ΦΑΞ.: 0030 210 5584122

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ: κος Κώστας Καλαμπόκας

    Kalochori – Thessaloniki Warehouse

B. ΠΑΡΟΔΟΣ ΟΛΥΜΠΟΥ

57009 ΚΑΛΟΧΩΡΙ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

>> Click for Directions

ΤΗΛ: 0030 6976994116

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ: κος Κώστας Κοντάκης